Zdobywcy 2016

 

Witam po raz kolejny miłośników zdobywania odznak górskich, a szczególnie sudeckich! Przedstawiamy listę zeszłorocznych zdobywców odznak Komisji Turystyki Górskiej Oddziału Wrocławskiego PTTK. W minionym roku zostało zweryfikowanych rekordowo 91 odznak „Korony Sudetów”, a także 17 odznak „Sudeckiego Włóczykija”, 10 „Diademu Polskich Gór” oraz kolejne trzy „Odcinka Sudeckiego Szlaku EB-E3”. Oto zdobywcy tych odznak:


KORONA SUDETÓW
756. Anna Maria Słowińska, Wrocław
757. Paweł Papuziński, Wrocław
758. Roman Urban, Dzierżoniów (po raz 6)
759. Mariusz Jan Fabrykowski, Lubin (2)
760. Natalia Teresa Kaszuba, Kłodzko
761. Krzysztof Artur Kaszuba, Kłodzko
762. Łukasz Marek Walczak, Lublin
763. Natalia Weronika Józefiak, Świdnica
764. Paweł Józefiak, Świdnica
765. Agata Katarzyna Rusiecka,
Bolesławiec
766. Kazimierz Golec, Wrocław
767. Ewa Dachowska, Żory
768. Grzegorz Dachowski, Żory
769. Magdalena Babicz, Pasikurowice
770. Gabriela Kierońska, Tychy
771. Emanuel Kieroński, Wrocław
772. Anna Moroz, Wrocław
773. Krzysztof Kraśner, Wrocław
774. Jolanta Wilk, Wrocław
775. Grzegorz Małyga, Wrocław
776. Jerzy Grzech, Żary
777. Marcin Bar, Walim
778. Joanna Tatuśko, Lubin (2)
779. Ryszard Tański, Bystrzyca Kłodzka
780. Stanisława Rzegocka, Jawiszowice
781. Grzegorz Rzegocki, Jawiszowice
782. Krystian Mikołajek, Brzeszcze
783. Aleksander Mikołajek, Brzeszcze
784. Krystyna Plich, Środa Śląska
785. Wojciech Kąkol, Wilczyce (2)
786. Sebastian Karol Sroka, Wrocław
787. Bogdan Stempkowski, Lubań
788. Karel Hanousek, Krásná Lípa (Czechy)
789. Sabina Ćwiek, Siechnice
790. Grzegorz Marian Ćwiek, Siechnice
791. Mirosław Kozak, Kraków
792. Agnieszka Alicja Kapuścik,
Częstochowa
793. Anna Maria Kapuścik, Częstochowa
794. Anna Bielecka, Częstochowa
795. Maciej Marek Przybyła, Września
796. Sebastian Łukasz Miler, Jelenia Góra
797. Tomasz Michalski, Legnica (2)
798. Monika Winiarska, Rzeszów
799. Krzysztof Winiarski, Rzeszów
800. Amelia Winiarska, Rzeszów
801. Jan Winiarski, Rzeszów
802. Mariola Karabowicz, Pruszków
803. Waldemar Kraśkiewicz, Pieszków
804. Katarzyna Musiał, Wrocław
805. Wiesław Fąfara, Kędzierzyn-Koźle
806. Szymon Plok, Polkowice
807. Aleksandra Plok, Polkowice
808. Katarzyna Plok, Polkowice
809. Krzysztof Plok, Polkowice
810. Łukasz Karol Raczyński, Wrocław
811. Jolanta Skarbutowicz, Wrocław
812. Piotr Skarbutowicz, Wrocław
813. Agnieszka Ewa Jarząbek, Wrocław
814. Jacek Robert Jarząbek, Wrocław
815. Szymon Napora, Wrocław
816. Piotr Michał Napora, Wrocław
817. Lidia Napora, Wrocław
818. Piotr Napora, Wrocław
819. Krzysztof Aksamit, Lubin
820. Maciej Cieślak, Jelenia Góra
821. Maria Marlena Kędzior, Jelenia Góra
822. Mateusz Jan Ormaniec, Rybarzowice
823. Patrycja Izabela Ormaniec,
Rybarzowice
824. Adam Reszewicz, Legnica
825. Teresa Wojtych, Wrocław
826. Roman Bączyk, Poznań (2)
827. Ewa Maria Górawska, Wrocław (2)
828. Radosław Jan Tokarz, Wrocław (5)
829. Krzysztof Śnieżek, Lubin
830. Elżbieta Maria Horowska, Bardo
831. Karolina Baranek, Ząbkowice Śląskie
832. Roman Urban, Dzierżoniów (7)
833. Lidia Niemczyk, Porąbka
834. Paweł Zając, Kąty Wrocławskie
835. Agata Magdalena Weryszko, Głogów
836. Mateusz Mikołaj Kameduła,
Domaszczyn
837. Joanna Danuta Kameduła, Domaszczyn
838. Łukasz Jan Kameduła, Domaszczyn
839. Mariusz Sepioł, Knurów
840. Piotr Porwisz, Katowice
841. Michał Filipowicz, Jelenia Góra
842. Tomasz Lukas, Rzgów (3)
843. Sławomir Manikowski,
Kędzierzyn-Koźle
844. Paweł Sobik, Wrocław
845. Beata Marek, Wrocław
846. Małgorzata Sadowska, Wrocław

 

SUDECKI WŁÓCZYKIJ
41. Roman Bączyk, Poznań
42. Mirosław Kozak, Kraków
43. Mariola Karabowicz, Pruszków
44. Genowefa Feret-Herman, Żagań
45. Waldemar Kraśkiewicz, Pieszków
46. Tomasz Lukas, Rzgów (3)
47. Krystyna Marek, Paczków
48. Zbigniew Marek, Paczków
49. Andrzej Jan Wiącek, Świebodzice
50. Ewa Maria Górawska, Wrocław
51. Radosław Jan Tokarz, Wrocław (2)
52. Marek Prostacki, Kraków
53. Rafał Schewior, Rydułtowy
54. Erwin Schewior, Rydułtowy
55. Bożena Elżbieta Spychała,
Wrocław
56. Jerzy Boczkowski, Oława
57. Tomasz Michalski, Legnica

DIADEM POLSKICH GÓR
33. Ewa Maria Górawska, Wrocław
34. Radosław Jan Tokarz, Wrocław
35. Andrzej Jan Wiącek,
Świebodzice
36. Krzysztof Kawczyński, Warszawa
37. Jan Nalepa, Myślenice
38. Marek Ślósarz, Stróża
39. Sławomir Talaga, Myślenice
40. Jadwiga Czubaszek, Lubin
41. Bolesław Zieliński, Osiek
42. Tomasz Lukas, Rzgów (4)
ODCINEK SUDECKI SZLAKU EB-E3
– WARIANT POLSKI
4. Władysław Suława, Mieroszów
5. Krystyna Antas, Wrocław
6. Jerzy Antas, Wrocław

Wszystkim zdobywcom serdecznie gratulujemy!

Numery archiwalne „Sudetów”

Dostępne są

w cenie 2 zł za egzemplarz:

2010 – 10 numerów (brak numerów: 2, 12)

2011 – 12 numerów (komplet)

2012 – 12 numerów (komplet)

2013 – 9 numerów (komplet, przerwa w edycji)

 

w cenie 8 zł za egzemplarz

2015 – 5 numerów (brak numeru 1, dwumiesięcznik)

2016 – 2 numery (komplet, przerwa w edycji)

 

Całkowity koszt zamówienia = (cena x ilość zamawianych egzemplarzy) + koszty przesyłki

np. zamawiając 3 roczniki, czyli 36 egz., płacimy: (2 x 36) + 40 = 112

Koszt przesyłki – opłata zależna od ilości zamawianych egzemplarzy (wagi przesyłki):

12 egzemplarzy – 22 zł,

24 egzemplarze – 25 zł,

36 egzemplarzy – 40 zł,

48 egzemplarzy – 40 zł.

(UWAGA: dla odbiorców zagranicznych cena egzemplarza 1 euro + koszty przesyłki wg taryf przesyłek zagranicznych).

UWAGA! Nie przyjmujemy przedpłat.

Przyjmujemy wyłącznie zamówienia pisemne (e-mailowe: sudety@sudety.ig.pl, prosimy podawać adres dostawy i telefon). Opłatę za dostarczoną przesyłkę (wartość zamówionych numerów + koszty przesyłki) pobiera doręczyciel.


www.radioluban.pl

Biuletyn Informacji Publicznej